Er nok bare det, selv om jeg allerede har fått et bytte tilbud som var meget bra

Men, kommer nok ikke til og bytte i år uansett... Biken bikker fort 300.000kr med litt utstyr, den jeg har er jo bare 2 år gammel så det blir for dumt og bytte den ut!
Tja.. Kjekt med nytt, derforZZR-Tom skrev:Ny Gps? kvifor det?
320 000kr for 20 bakhjulshester til er no litt drygt for min sin del. Spes med tanke på at om 2år så har den sikkert dåtte nærmare 100 000kr i verdi.
ZZR-Tom skrev:Men ka farsken skal du med en ny GPS då, det er jo top of the top du har![]()
Helt enig, veldig greit når du skal ta deg fra A til B på utkjente plasser... Samme med bensinstasjoner. Når jeg ankom lofoten i moskenes begynte tanken min og lyse. Aldri vært der før så jeg leita opp beninstasjon på GPS som guida meg til nærmeste. Når jeg ankom fylte jeg 24L på min 22L store tank... Ganske tom jaNorthman skrev:GPS er gull verdt, så hendig og praktisk.
Fokusere tiden på å kjøre isteden for å måtte finne ut hvor man er på kartet, hvilken vei man skal ta av osv osv.
Ikke minst er POI funksjonen med bensinstasjoner en befrielse