ArcticTiger skrev:Jaaa, det er jo det med smaken, men litt "frekk" syns jeg da den er... Liker du ikke designen på FartsTrippern, så er vel ikke denne noe for deg hellerGlobe skrev:...og hva gjelder Speed Triple...så ligger den ikke akkurat godt ann til noen designpris....spør du meg, og den er jo brukt da
, men den har 147 hk og gule bein
... står i din by...
http://www.finn.no/finn/mc/used/viewima ... 598029.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Joda...dette med smaken er ulikt. Jeg skal nok innrømme at første gang jeg så TDM'n så var jeg ikke videre begeistret for den heller. Men heldighvis så er det slik at "følelser" etterhvert blir påvirket av mere praktiske hensyn etter å ha prøvesittet og prøvekjørt litt...og ved at en lar slikt vokse litt på en, så helt bastant skal man ikke være...og man skal selvfølgelig ikke avvise noe etter et kort førsteinntrykk og da kun basert på utseende.
Ducati Monster S4RS er vel heller ingen sykkel som appelerer til meg...sånn i utganspunktet, men...da kun basert på utseende.
