Flere bilder, takk

Detta ser veldig bra ut!
Hyggelig å høre at det ble et bra vårslepp

Her har jeg kjørt med bil for mange, mange år siden, men aldri vært her med MC.
Er jeg hjemme så skal det nok bli en ordning med kaffe og fyr på grillen om det er ønskelig...Svolp skrev:![]()
Gi en lyd hvis du vil ha selskap på strekket så invitere vi oss på kaffi hos Godtvoksen etterpå
... som vi ikke får se bilder avkz1300 skrev:Etter en lang tur i helgen på veteranen er det ikke fritt for at den så noe godt brukt ut.
Godtvoksen skrev:Nydelig veteran kz1300.....
Her er vi øyeblikk klar for turstart...
E det rart at man av og til blir besatt av seks-drømmer ?AJ skrev:Der har vi'n, ja!
Helt enig! Fin-fin veteran av det sjeldne slaget
Jeg bommet også på dette, da jeg skulle kjøre ei venninne til Kongs<something>... Trodde det var berg, men viste seg å være vinger!kz1300 skrev:Kongsberg Ojda, Kongsberg ikke Kongsvinger det er feil vei.ojda skrev:Har du lyst til å reise felles Busa, så drar vi fra KZ1300 i Kongsvinger ca 15.00.
Jeg kommer jo fra Oslo forbi Drammen.
Gratulerer ojda.ojda skrev:Som godt. var, kjørte jeg ikke alene men hadde følge helt fra Hoksund ( var det riktig sund tro) og tilbake til det samme sundet på vei hjen så jeg gikk ikke glipp av en eneste km vårslipp
, det gjorde du
![]()