Sjelden mulighet - kun kr. 75.000- (er åpen for fornuftige bud).
Strøken Honda i orginal stand selges (ikke noe mekk og fiks..)
2005 mod reg. første gang i 19.02.2007. Gått 10500km. Effekt 117hk. Årsavgift inklusive.
Alle servicer er utført på merkeverksted (servicehefte medfølger m/alt av kvitteringer). Sykkelen har vært vinterlagret innendørs i varme lokaler. Svært godt vedlikeholdt og har få turer i regnvær. Hondaen er nok blitt oftere polert, enn kjørt de siste årene.
Nye dekk foran og bak. Sykkelen har sota kåpeglass, men orginal glass medfølger. Nytt batteri august 2013.
Det følger også med GPS-tracking - gjør forsikringen enda billigere. Depot-støtte bak følger selvfølgelig med!
I tillegg følger det med barnesele for MC kjøring.
Hondaen er svært lettkjørt og gir fantastiske opplevelser både på lange og korte turer. Denne modellen har fornuftig forsikringspremie!
Sykkelen fremstår nesten ubrukt, og har de to siste årene nærmest ikke blitt benyttet. Sykkelen har ikke blitt benyttet av yngre personer!
Ta kontakt per epost: teddyjorn@hotmail.com eller mobil 95758568
Honda CBR600RR5 til salgs *SOLGT!*
Honda CBR600RR5 til salgs *SOLGT!*
Du har ikke de nødvendige tillatelsene for å vise filene som er tilknyttet dette innlegget.
Re: Honda CBR600RR5 til salgs
Jeg senker prisantydningen til kr 73.000,-
For ytterligere informasjon se finn.no - finnkode
43248217
For ytterligere informasjon se finn.no - finnkode
43248217
Re: Honda CBR600RR5 til salgs
Jeg er åpen for fornuftige bud?
Re: Honda CBR600RR5 til salgs
MC jakke og bukse kan også selges med!