Da har jeg vært ute å prøvd litt tilpassing på sykkelen....
Tank "trekket" har en sånn borrelås funksjon i ene enden, under salen. Dette kunne ikke jeg bruke på sykkelen min. De stroppene var rett og slett ikke lang nok, og kom ikke i klem... Så de løsnet bare jeg tok litt i de.

Heldigvis står det i instruksjonsmanualen at det er bare å kontakte kriega, så sender de nye uten kostnad
Bak på hekken passet det veldig bra. Selv om jeg har lest på nettet at pga salen for passasjer så er det vanskelig å få det til å sitte godt på en s1000rr... Dette er bare Bull!
Skulle du ikke ha ferdig monterte hemper på salen din, følger det med i pakken stropper som har akkurat samme funksjon.
Men sparer litt arbeid med å ha slike ferdig montert
Meningen var å ha 20 literen på hekken og 10 literen som tankveske... Men får se hvor lang tid det går før jeg får de nye stroppene.
Nå er det ut å kjøre litt, sjekke hvordan det er å ha litt ekstra vekt på sykkelen
Sony Z2