

Og når det gjelder arbeidsfordeling så har vi det som hovedregel i huset at jeg har alt utenfor dørterskelen, og hun innafor.
Da er skikkelig verktøy en god investering!
Hahaha... Jeg er ikke i tvil om at du vet hva det vil si å både gjøre rent, for ikke å snakke om å vente på at det skal bli tørt til å males! selv har jeg hørt at jeg er relativt god på å venteSuperMorten skrev:
Med litt sånn kraftig såpe løsner det meste av møkka uten at du er borti med børsten. Det må nesten bare prøves, men det er lett og går fort. Tar mye lengre tid å se på at veggen blir så tørr at den kan males...
Det overrasker meg faktisk at en del av tingene du får kjøpt på OBS bygg er like billig der, som med rabatter på byggvare handler...Bergen skrev:Veldig braLikte den skumlansen. Så det blir nok en tur innom OBS for meg også
![]()
Og når det gjelder arbeidsfordeling så har vi det som hovedregel i huset at jeg har alt utenfor dørterskelen, og hun innafor.
Da er skikkelig verktøy en god investering!
JeppOlav K skrev:Om du vasker når jeg er hjemme, kan jeg komme bortom og hjelpe deg med å se at det tørker :-D
Selv vasket jeg på onsdagen, og kjørte tur til Lyngdal og hjem igjen, sammen med Ojda i fjor sommer. Jeg må si at Ojda er veldig flink til å være med å vente på tørk![]()
![]()
Makkerredning er viktig å trene på! Lykke til!LordShaft skrev:Slik kan brannmann løftet utføres pro style.
Dette blir jeg nødt å teste på en kollega på jobb i helgen
[youtube]http://youtu.be/ntYJ8F4HJLY[/youtube]
Note 4
Nei nå tenkte jeg mer på denne:) http://www.nbsk.no/index.htmlLordShaft skrev:Svalbard buksen er noe av det bedre jeg har gått til innkjøp/fått i gave![]()
Om jeg har vært i fjelldal? Som i Lillesand? Nei det har jeg aldri vært.
Hva gjør du der?
Note 4
Den Svalbard buksen er også den beste buksen jeg har! Har 2 stk nå! Eneste er at glidelåsen på lomma nede på foten ikke tåler så mye, litt dårlig sydd i endene (som stopper låseren). Den tåler mye mer enn Bergans sine Dermizax bukser som er dobbelt så dyre, fikk en slik norrøna og bergans samtidig, bergans buksa er hullete og slitt...LordShaft skrev:https://www.norrona.com/en-GB/Products/ ... 1-pants-m/
Er link til buksen...helt sinnsykt bra stoff, men stretch.
Jeg er bygget litt større enn gjennomsnittet, så jeg sliter veldig med å finne vanlige merkeklær som passer.
Hahaha...hatt noen runder med gasp sine bukser selv, men blir litt potter å gå med hele tiden.
Den Svalbard buksen er ikke egnet til å ha under kjøredress
Note 4
Ja selvfølgelig....tok ikke den koblingen med en gang derHaymaker skrev:Nei nå tenkte jeg mer på denne:) http://www.nbsk.no/index.htmlLordShaft skrev:Svalbard buksen er noe av det bedre jeg har gått til innkjøp/fått i gave![]()
Om jeg har vært i fjelldal? Som i Lillesand? Nei det har jeg aldri vært.
Hva gjør du der?
Note 4
Studerer internasjonal beredskap for øyeblikket.
Jobbet du i olja tidligere?