
Bilder kommer nok i løpet av morgendagen - blir ikke hentet før da.
Enn så lenge er det kun disse jeg har å velge i utenfor her


Been there, done thatTBI81 skrev:Hæhæhæ! Herlig! Var sikker på at det var tankmåleren jeg. Jeg må lese manualen skjønner jeg (manualen ligger i bilen til kvinnfolket sammen med originalpotta)
Ekte mannfolk leser ikke bruksanvisninger ! (ihvertfall ikke før vi må..)TBI81 skrev:Hæhæhæ! Herlig! Var sikker på at det var tankmåleren jeg. Jeg må lese manualen skjønner jeg (manualen ligger i bilen til kvinnfolket sammen med originalpotta)
Bruksanvisning, schmuksanvisning. "Rubber side down", right?biker7 skrev:Ekte mannfolk leser ikke bruksanvisninger ! (ihvertfall ikke før vi må..)TBI81 skrev:Hæhæhæ! Herlig! Var sikker på at det var tankmåleren jeg. Jeg må lese manualen skjønner jeg (manualen ligger i bilen til kvinnfolket sammen med originalpotta)Forøvrig, GRATTIS med nytt leketøy !