Hei, er det noen som kan tipse meg om hvor jeg kan få rettet bak hjul på min Guzzi. Hjul er bygde opp med eiker, og er litt skjev. Sannsynligvis er det ikke en vanlig verksted oppgave.
Gordon
Stramning av eiker
Re: Stramning av eiker
Jeg var innom Spinnen Wheel i Mysen og fikk rettet opp min bakfelg på fredag, det er vanlig verksted. Ring og hør med de du pleier å gå til, kan være de kan ordne det for deg. Ellers er vel steder som forhandler crossere og endurosykler et tips.
Sent from my Xperia Z2 using Tapatalk
Sent from my Xperia Z2 using Tapatalk
-
- Innlegg: 148
- Registrert: 14 nov 2014, 19:44
- Motorsykkelen din: 2015 Moto Guzzi Stelvio NTX ABS 1200cc
- Bosted: Hokksund
Re: Stramning av eiker
Takk for tips lamoilamoi skrev:Jeg var innom Spinnen Wheel i Mysen og fikk rettet opp min bakfelg på fredag, det er vanlig verksted. Ring og hør med de du pleier å gå til, kan være de kan ordne det for deg. Ellers er vel steder som forhandler crossere og endurosykler et tips.
Sent from my Xperia Z2 using Tapatalk

Gordon
-
- Innlegg: 2264
- Registrert: 13 feb 2011, 15:43
- Motorsykkelen din: Honda cbr929rr 2000, Yamaha YZF R1 2006
Re: Stramning av eiker
Støtter den. S W i Mysen er ikke et "vanlig verksted" i akkurat denne sammenheng. De er, blant mange ting, eksperter på retting av hjul. Sånne finnes det ikke mange av :-)Gordon skrev:Takk for tips lamoilamoi skrev:Jeg var innom Spinnen Wheel i Mysen og fikk rettet opp min bakfelg på fredag, det er vanlig verksted. Ring og hør med de du pleier å gå til, kan være de kan ordne det for deg. Ellers er vel steder som forhandler crossere og endurosykler et tips.
Sent from my Xperia Z2 using Tapatalkjeg har sendt en forespørsmål til Spinnen Wheel.
Gordon