

Tror ikke noe på deg, for jeg ser ikke noe bildekjellv skrev:Deilig sommervarme denne helga, og dette skal visst fortsette hele uka ser det ut til. Men det ble tid til en tur til Atlanterhavsveien i kveld, og et obligatorisk bilde derfra hører med. Her er Storseisundbrua i lav kveldssol.
Men nå kom detBjerknez skrev:Tror ikke noe på deg, for jeg ser ikke noe bildekjellv skrev:Deilig sommervarme denne helga, og dette skal visst fortsette hele uka ser det ut til. Men det ble tid til en tur til Atlanterhavsveien i kveld, og et obligatorisk bilde derfra hører med. Her er Storseisundbrua i lav kveldssol.
Ok, da tror jeg degkjellv skrev:Men nå kom detBjerknez skrev:Tror ikke noe på deg, for jeg ser ikke noe bildekjellv skrev:Deilig sommervarme denne helga, og dette skal visst fortsette hele uka ser det ut til. Men det ble tid til en tur til Atlanterhavsveien i kveld, og et obligatorisk bilde derfra hører med. Her er Storseisundbrua i lav kveldssol.
Si bare i fra hakhap, hadde vært innmari kjekt å hilse på deghakhap skrev:Ser herlig ut, håper jeg får anledning å ta trollstigen igjen i år
Været kunne gjerne fått fortsette som det har vært for min del :) Klarvær og fint mange uker på rad her nå, nesten så man blir redd for å bruke opp årets kvote med finvær snart. Mandag 20. er det Trondheimstur på meg. Antakelig er dette en sluttkontroll ved St. Olavs. Det blir spennende. Værmeldingene ser også ganske bra ut til mandag, og blir det slik så kjører jeg FJR til Trondheim. 50 mil tur/retur blir trivelig. Har ikke time før kl 14 heller, så dette passer braBjerknez skrev:Kjekt å se du er ute på tur kjellv![]()
Nå er det ikke lenge før den obligatoriske Moldeturen går av stabelen og det blir meg og Cutless som kommer til å kjøre oppover sammen. Vi kommer til kjøre av gårde mellom den 15.-18 juli en gang, avhengig av været. Gidder ikke å kjøre oppover hvis det melder mye regn.![]()
Så jeg håper du er klar for å vise oss/meg rundt i sandkassa di kjellv. Trollstigen og Geiranger forserer vi nok på vei oppover og Aursjøvegen blir nok litt for mye grus for min del. Men ellers så er jeg åpen for det meste. En god formiddagstur lørdag 23.juli på rundt 30-40 mil hadde vert gull før man entrer utepilsen på Moldejazzen utover kvelden.
Jeg har bestillt flott vær så vi får håpe vær herre er med oss. I fjor var jeg vertfall ikke like heldig. Elendig vær, mc-velt og hele pakka. Du var jo ikke spesielt heldig du heller så det hjalp litt
Ikke anledning i dag - må jobbe utover ettermiddagen og kvelden (vårens siste produksjonsetting på gang)kjellv skrev:... Hyggelig om flere forummedlemmer fra Trondheimsområdet også dukker opp