Ventet ikke så mange gode svar og jeg burde kanskje nevnt at jeg bare har kjørt 50cc scooter siden 2007 og er meget klar for noe større og oppleve nye spennende turer i norge. F.eks fra Gjøvik-Kristiansand noe som er ganske langt
Bjerknez: Mine to favoritt merker er Yamaha og Kawasaki. Har planglagt og bruke rundt 80-100k på enten en 500cc eller noe litt større kanskje.
Jeg har prøvd meg på mange forskjellige gratis teori prøver og har bestått alle etter mange forsøk og skrivd notater i tillegg :) Er det mest sikkerhetsspørsmål, vedlikehold og kjørestil man får spørsmål om på teoriprøva?
Så kan man ta teori til mc uten obligatoriske timer ?
Har sett veldig mye på superbike serien på eurosport og ser hvordan de lener seg i svinger og slik. Er det så lett som det ser ut?

Er det også sant om det dem sier om fysikk? Bør man være fysisk sterk når man kjører sykkel ?
Og ingen som jeg kjenner har en sykkel i det hele tatt, da blir det jo en del vanskeligere og kjøre privat :/