Gratulerer

Den der så rimelig grei ut, ja

Gratulerer
Gratulerer med ny sykkel!
Grattis!Skogstrollet skrev: 07 apr 2018, 21:34Gratulerer med ny sykkel!![]()
Selv har jeg ikke kjøpt noe veldig spennende, men endelig fått meg kjøresko som matcher XSR'en min![]()
(De ser svarte ut på bilden, men er egentlig mørkt brune, og veldig stilige synes jeg)
Tosylindret motor fra Rotax i disse. Gode motorer det..
HeiFaraday skrev: 04 apr 2018, 20:49 Til tross for en den magre baksmellen jeg fikk på hele 1900 kroner, har jeg revet ut A9 kjedesmøring og en Shoei GT-Air fra XL Moto nå i kveld
Får håpe XL (61-62cm) blir stort nok.. Har målt skallen min til omtrent det samme...
Har du vurdert å melde det til politiet?LarsE skrev: 08 apr 2018, 22:58 Ikkje eg då, men kom en kar og tok med seg ene sykkelen min, med reservedeler og hele pakka. Merkverdig![]()
Gratulererfjs skrev: 10 apr 2018, 19:19 I dag ble min 2016 Yamaha MT-07 byttet inn i en 2018 MT-09 SPIkke hentet enda, men til helgen!
Og et par handsker, av typen Dainese Scout 2:
![]()
Jeg skal nok få skrevet ned noen ord etter jeg har fått hentet den. Egentlig veldig fornøyd med MT-07, men den blir litt fysisk liten for en kar på 1.90 som veier ~95kg.jalekss92 skrev: 10 apr 2018, 21:39 Gratulerer, fjs! :)
Blir spennende å høre hvordan du synes overgangen fra MT-07 til denne er! Regner med at den drar bra![]()
Satt mye bedre på MT-09'en i går. Det er ikke kjempe store forskjeller, men nok til at jeg merket bedring.Bjerknez skrev: 11 apr 2018, 07:47 Har prøvekjørt begge og MT09 er et solid stepp opp med tanke på motor. Utover det så kan jeg ikke erindre de store forskjellene, bortsett fra utseendet. MT09 (den nye) ser definitivt mye bedre ut.
Jeg syntes også MT07 var for litt for liten for meg. Jeg er 182 høy, men syntes det var litt kort avstand til styret. Følte jeg satt på en liten sykkel. MT09 er nok muligens litt større, men husker ikke helt så skal ikke være skråsikker på akkurat det...
Gratulerer fjs! Gleder meg til å høre mer om hvordn overgangen er! MT-09 SP ser ut som en knallsykkelfjs skrev: 10 apr 2018, 19:19 I dag ble min 2016 Yamaha MT-07 byttet inn i en 2018 MT-09 SPIkke hentet enda, men til helgen!
Og et par handsker, av typen Dainese Scout 2:
![]()