Det finnes etter hvert en del gode telt for mc-folket.
Her dukket det opp enda en, til en fordelaktig pris, syns jeg....

http://no.wolfcamper.com/cobra-3.html?f ... PKmx1SzWLc
Ja, det må jeg si var en fin pris for et flott telt!TGR skrev: 16 mar 2020, 16:14 Fikk øye på denne på fb i dag.....
Det finnes etter hvert en del gode telt for mc-folket.
Her dukket det opp enda en, til en fordelaktig pris, syns jeg....![]()
http://no.wolfcamper.com/cobra-3.html?f ... PKmx1SzWLc
Hvor høy er du?The-Stig skrev: 29 apr 2020, 12:31 Kjøpte Amok Draumr XL etter å ha lest om en som hadde det i MC Avisa.
Utvilsomt et godt poeng.Ketil skrev: 29 apr 2020, 17:33 Jeg liker å villcampe både til fjells og langs kysten her i nord, da vil jeg ha et telt som tåler litt vær. Jeg er derfor litt skeptisk til de høyreiste mc-teltene med ståhøyde inni, jeg antar de blir et godt vindfang![]()
Ville ikke ha bytta ut telt med ståhøyde for alt i verden. Har krabba rundt i fjelltelt i yngre dager, men når man kan stå oppreist inne i teltet, kle av og på seg, sitte på en campingstol ved et bord, lage mat inne i teltet osv osv, mens drittværet herjer på utsida, først DA, forstår man verdien av et skikkelig telt.AJ skrev: 29 apr 2020, 17:44Utvilsomt et godt poeng.Ketil skrev: 29 apr 2020, 17:33 Jeg liker å villcampe både til fjells og langs kysten her i nord, da vil jeg ha et telt som tåler litt vær. Jeg er derfor litt skeptisk til de høyreiste mc-teltene med ståhøyde inni, jeg antar de blir et godt vindfang![]()
Jeg prøver alltid å finne en plass i god ly for kraftig vind når jeg setter opp Vaudeteltet for å unngå nettopp at vinden tar tak og tar det med seg på vindferden videre...![]()