Laget denne siden det ble snakk om vertøy i gadget tråden. For min del, så ser jeg også på mye verktøy som gadget også, men tenkte det passer bedre her.
Når det kommer til batteridrill, slagbor og håndsirkelsager liker jeg Bosch best. Dette er verktøy jeg har brukt mye i yrket mitt, og har prøvd en god del forskjellige merker.
Når det gjelder kapp og gjæringssag er det Makita som er tingen. Litt dyrt, men verdt det med tanke på resultatet. Og driver du stort, så har man gjerne en Bosch kapp og gjæringssag til grovmateriale, og en Makita som kun brukes til listverk.
Av mekanisk verktøy er jeg ikke så proff, så der går det mye i Biltema. Skrur jo litt selv, men ikke i så stor skala at jeg har følt at jeg trenger mer profft utstyr.
Så, kom med deres erfaringer.
