
Finnes det noen i forumet som har erfaring med denne Guzzi-modellen? (Da utelukker jeg de som har teoretisk erfaring = lest .)
Sjansene bør være store for at noen her har mer eller mindre inngående kjennskap til denne vidundermaskinenLauri skrev: 28 jan 2020, 23:44 Bare uttalen gir meg vann i munnen og fukt i buksa (lyduttalt som) Måttå Gotsi Chentårå Spårtt![]()
Finnes det noen i forumet som har erfaring med denne Guzzi-modellen? (Da utelukker jeg de som har teoretisk erfaring = lest .)
@JanK Joda - utseendemessig er dette en sykkel med særpreg. Men trynefaktoren er underordnet hos meg. Det er lyden: det dype drønnet, som tiltaler meg
Takk for tips!AJ skrev: 29 jan 2020, 10:28Sjansene bør være store for at noen her har mer eller mindre inngående kjennskap til denne vidundermaskinenLauri skrev: 28 jan 2020, 23:44 Bare uttalen gir meg vann i munnen og fukt i buksa (lyduttalt som) Måttå Gotsi Chentårå Spårtt![]()
Finnes det noen i forumet som har erfaring med denne Guzzi-modellen? (Da utelukker jeg de som har teoretisk erfaring = lest .):
https://www.facebook.com/groups/734505173305483/
Jeg har dessverre ingen personlig erfaring med den modellen men jeg elsker også lyden!Lauri skrev: 29 jan 2020, 17:43@JanK Joda - utseendemessig er dette en sykkel med særpreg. Men trynefaktoren er underordnet hos meg. Det er lyden: det dype drønnet, som tiltaler meg. Første gang jeg hørte lyden, på 2000-tallet, så var vi en hel gjeng som snudde hodene. Harley Davidson er ikke i nærheten, ingen andre V-motorer heller. Moto Guzzi er spesiell.
Har du @JanK noen erfaring med denne sykkelen; de mindre gode erfaringene har faktisk høyere verdi for meg enn rosende omtale.
Jeg vet at denne gjengen finnes COG http://www.centauro-owners.com/phpBB2/v ... 47e1fcd1c7 . Men jeg var i første rekke på jakt etter norsk erfaring.
Hvilken pris ligger en slik på levert i Norge klar for norske skilt?JanK skrev: 29 jan 2020, 18:48Jeg har dessverre ingen personlig erfaring med den modellen men jeg elsker også lyden!Lauri skrev: 29 jan 2020, 17:43@JanK Joda - utseendemessig er dette en sykkel med særpreg. Men trynefaktoren er underordnet hos meg. Det er lyden: det dype drønnet, som tiltaler meg. Første gang jeg hørte lyden, på 2000-tallet, så var vi en hel gjeng som snudde hodene. Harley Davidson er ikke i nærheten, ingen andre V-motorer heller. Moto Guzzi er spesiell.
Har du @JanK noen erfaring med denne sykkelen; de mindre gode erfaringene har faktisk høyere verdi for meg enn rosende omtale.
Jeg vet at denne gjengen finnes COG http://www.centauro-owners.com/phpBB2/v ... 47e1fcd1c7 . Men jeg var i første rekke på jakt etter norsk erfaring.
Si ifra hvis du skal handle, så kan jeg ta med en herfra
har sendt deg en meldingLauri skrev: 29 jan 2020, 21:01
Hvilken pris ligger en slik på levert i Norge klar for norske skilt?