Som betyr at du har hatt "flat out"?simpson skrev:Tja....hvor fort går en 1098 da?
Ducati oppgir ihvertfall 290 kmt


Jeg har ikke testet toppfarten på min sykkel.
Jeg er vel for pysete


Som betyr at du har hatt "flat out"?simpson skrev:Tja....hvor fort går en 1098 da?
Ducati oppgir ihvertfall 290 kmt
Da er den vel trøtt nå,og kan bare brukes som moped resten av sesongenKawasaki skrev:Idag satte jeg ny pers med ZX'en. Dææven korr deinn går etter å ha hvilt seg i vinterAudi'en som yppet seg ble raskt satt på plass,270 over Mathlainnsslætta så så jeg ikke mere til den. Var litt kaldt,einaste. Minus 3 grader da jeg kom hjem.
jeg har alltid vært mer fasinert av aksen, enn toppfart på motorsykkel. Når en bikker 160 km/t er det ikke så spennende lengre :-)olepeder skrev:Jeg har kjørt bil over 300 km/t noen ganger (ikke i Norge) og kjent på det rushet, fasinerende i seg selv.
Men på sykkel går det temmelig pent. For min del ligger nytelsen i rytmen på en rolig svingete vei, luktene og det å bare nyte at en er ute og kjører. Jeg liker akselrasjonen på sykkel, den er berusende, men jeg gir meg før det går noe særlig fort.
Er vel et tegn på at jeg ikke er noen ungdom lenger