Det var det jeg forespeilet meg.

Tydeligvis litt "Lotto" dette med GoreTex. Noen holder seg tørre og fine mens andre blir våte. Goretex er vel Goretex vil jeg tro?FredrikE24 skrev: 24 aug 2020, 08:26 Kommer helt ann på det da. Jeg har til gode å bli hverken klam eller våt, og jeg har aldri brukt regndress.
Sjefens spesial urtebrændevin ble behørig prøvesmakt av flere, gjettekonkurransen om hva den inneholdt gjorde at vi måtte ha opptil flere smaksprøver uten å klare å gjette hvilken urt det er brukt. Velegnet som snaps, denne renser behørig både smaksløker og luktesans :-)AJ skrev: 22 aug 2020, 18:29
En liten urtebrændevinsdram, noen?![]()
Skjenkingen vil skje i hytta til Kjell Vidar - om det melder seg noen interesserte....
Mulig det kjellv. "ny" var den vertfall ikkekjellv skrev: 24 aug 2020, 15:08Husker jeg ikke feil var det Gammel Dansk du fikk smake den gangen
Sent fra min TA-1053 via Tapatalk
Da e vel du snart i Trboms no, sjøl har æ hengt opp hengekøya i håp om nån tima kvil før æ skal hente sykkelen 8 i kveld. E i Leksvik no.
Betryggende å ha med seg en sjefsmaskinist på en fergetur der ferga er så gammel at den egentlig er et flytende museumBjerknez skrev: 24 aug 2020, 15:57 Er ikke veldig mange jeg drar kjensel på der. men jeg kjenner igjen selveste sjefsmaskinisten på Horten fergen da vertfall :)
Du ser vel at Kjellv har hatt demokjøring... stort sett bare Yamaha !Bjerknez skrev:Er ikke veldig mange jeg drar kjensel på der. men jeg kjenner igjen selveste sjefsmaskinisten på Horten fergen da vertfall :)
Audi Mannen er jeg ganske sikker på at du traff på Dovreskogen der vi satt rundt leirbålet :) .Bjerknez skrev: 24 aug 2020, 20:17 Joda, selvsagt, jeg kjenner både Rha, AJ, Solorider og kjellv, samt Janne. Men dem andre tror jeg ikka at jeg har møtt før, som jeg kan huske. Men jeg kan jo ta feil.... :)
Mulig jeg må gi meg på den AJ. Skylder på alkoholenAJ skrev: 24 aug 2020, 20:19Audi Mannen er jeg ganske sikker på at du traff på Dovreskogen der vi satt rundt leirbålet :) .Bjerknez skrev: 24 aug 2020, 20:17 Joda, selvsagt, jeg kjenner både Rha, AJ, Solorider og kjellv, samt Janne. Men dem andre tror jeg ikka at jeg har møtt før, som jeg kan huske. Men jeg kan jo ta feil.... :)
Flottbadasstina skrev: 24 aug 2020, 20:42 Mangel på kreativitet førte til dette brukernavnet, og har aldri skrevet i forum før så vet ikke om jeg gjør det riktig. Men det var hyggelig å treffe dere alle. Turen rundt fjorden og over ferga var veldig fin! Ble mye regn på oss til og fra Gaupne, men artig var det![]()