Mulig ei lita kone bakpå men neppe 200 kg oppakningBusa Trond skrev:http://www.youtube.com/watch?v=eY05g941 ... re=related
Ta en å se på denne. Ikke noe for RV35, men fin på en ferie tur med dame til Tyskland

Mulig ei lita kone bakpå men neppe 200 kg oppakningBusa Trond skrev:http://www.youtube.com/watch?v=eY05g941 ... re=related
Ta en å se på denne. Ikke noe for RV35, men fin på en ferie tur med dame til Tyskland
Tror nok det har en viss betydning med tanke på hva sykkelen er laget for og kapabel til, dvs. at den meget sannsynlig er en god tursykkel med bagasje og passasjer. Noe jeg har langt mer erfaring med en disse harryturene som Duville synes var mest passende å nevne...Duville skrev:hæ - 200 kg er sikkert greit på Aj`s harryturer til nabolandet men 180 eller 200 kg er vel ikke avgjørende for hvilken mc du kjøper????
Harryturene har vært beskrevet i detalj så det var ganske nærliggende, men nå viser det seg jo at Honda`n tar MER bagasje enn TDMen så hvis 20 kg bagasjevekt virkelig er en sak så har storpakkerene ett opplagt valg.... ikke TDM'en.AJ skrev:Tror nok det har en viss betydning med tanke på hva sykkelen er laget for og kapabel til, dvs. at den meget sannsynlig er en god tursykkel med bagasje og passasjer. Noe jeg har langt mer erfaring med en disse harryturene som Duville synes var mest passende å nevne...Duville skrev:hæ - 200 kg er sikkert greit på Aj`s harryturer til nabolandet men 180 eller 200 kg er vel ikke avgjørende for hvilken mc du kjøper????