Jo, jeg håper vel det.Crinos skrev: Jeg er riktignok ikke medlem av noen klubb lengre, men har vert, og tror ikke jeg har endret meg som person så fryktelig mye siden jeg gikk ut av klubben.![]()
Nå pisser jeg også i motvind: Det er vel dette her jeg misliker aller mest, nemlig å spille på den frykten som 1% merkene gir og for de fleste medlemmer av slike klubber, komme unna med oppførsel vi andre ville vært flau over.Crinos skrev:Men joda... Jeg har opplevd det at den gennerelle befolkning har en viss frykt for bikere. ......... Sjåføren av den andre bilen hiver seg ut av bilen, og er tydeligvis på vei henn til meg for å skjelle på meg... Jeg gidder ikke å sitte å bli kjeftet på, så jeg reiser meg ut av bilen (i ført vesten).
Han andre må tydeligvis ha sett ryggmerket i det jeg runder døra mi, for i det jeg har rundet døra, har han løpt tilbake til sin bil, startet og var på vei avgårde igjen...![]()
Evike - fjernet signatur for anledningen da jeg nå uttaler meg 100% som privatperson.