Ja, da fikk vi da rotet oss ut på
tur, en dag senere enn planlagt og ikke helt i det finværet vi hadde håpet på.
Turen gikk opp mot Nesoddtangen og ned vestsiden av Nesodden, gjennom Fjellstrand, før vi endte opp i
Akvariumet i Drøbak. Så langt, så hadde vi ganske fint vær, med strålende sol, men med en litt kjip sidevind.
Etter å ha tatt ca. alt fo rmange bilder av fisk, så bar turen oppover gamle Mossevei med destinasjon St. Olavskirken, slik at madammen fikk lettet samvittigheten sin. (Hun er katolsk, jeg er ateist. Jeg får ikke bli med, da jeg bare begynner å le av det presten sier.

)
Turen gikk så ned til Mortensrud for et besøk av venner av madammen og nå hadde det blitt mørkt ute, så mørkekjøring på motorvei med 125cc? Gøy.
Når dem da hadde fått skravlet fra seg, drukket ørten kopper kaffe, så bar turen hjemover og vi klokket inn på fine 123 km totalt.
Alt i alt, en fin tur.